Haskoy Halı Yıkama

Haskoy Halı Yıkama
 
Ankara Hasköy halı yıkama olarak yılların verdiği tecrübe ile leke çıkarma garantisiyle kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz.
 
Hasköy halı yıkama firmamız özel yetiştirilmiş profesyonel ekibimiz ve son derece donanımlı teknolojik halı yıkama makinalarımızla siz değerli müşterilerimiz için halı, koltuk, kanepe, battaniye ve perde yılama hizmeti vermekteyiz.
 
Evlerinizde buluna halılarınız zamanla pencerelerden gelen tozlar ve üzerinde gezinmeler sonucu kirlenir ve yıkanma ihtiyacı doğar. Genellikle ilk baharda ve sonbaharda iki defa halıların yıkanması gerekir. Bu durumda daha önce yıkadıkları halılarda müşteri memnuniyeti sağlayan firmaları tercih etmelisiniz. Kimi firmalar üstünkörü yıkayıp teslim ederken kimi firmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve kaliteli hizmet sunar. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri refransıyla yeni müşteriler edinmeyi prensip haline getirdiği için halılarınızı yıkandıktan sonra tanıyamayacağınız kadar tertemiz teslim eder.
 
Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?
 
Sitemizin iletişim sayfasından telefonumuzu aradığınızda müşteri temsilcimiz halılarınızın metrekaresini sorarak sizlere Hasköy halı yıkama fiyatları arasında en uygun fiyatı verir. Halılarınızın metrekaresini bilmiyorsanız ekibimiz geldiğinde ölçer ve metrekaresini size söyleyerek fiyatı bildirir. Halılarınızın hangi gün ve saat kaçta alınmasını istiyorsanız temsilcimiz randevu defterine kaydeder ve sizin istediğiniz zamanda tam randevu saatinde evinize gelir. Halılarınız hazırsa alır içeri girmeleri gerekiyorsa ayaklarına galoş takarak içeri girip halılarınızın ölçümünü yaparak alır ve araca yükleyerek fabrikamıza getirir.
 
  •  
 
Halılar fabrikaya geldikten sonra müşterilerin adına etiketlenerek müşterilerin halılarının birbirine karışmaması sağlanır.
 
Toz Alma
 
Öncelikle halılarınız arka yüzünden çırpılarak içine işlemiş toz toprağın çıkması sağlanır. İkinci çırpmadan sonra halılarınız ıslatma odasında ıslatılıp bir süre bekletildikten sonra yıkamaya hazır hale getirilir.
 
Leke Çıkarma
 
Halılarınızda özel bir leke varsa leke çıkarıcı özel üretim olan deterjanla lekeli bölgeler ıslatılır ve leke çıkarıcı maddenin emilmesi için beklenir.
 
Makinada Halıların Yıkanması
 
Yıkanmaya hazır hale gelmiş olan halılarınız son model yüksek teknolojik makinalara atılarak iki tur yıkanır. Birinci turda halıların genel temizliği yapıldıktan sonra ikinci turda halıların içine işlemiş kirleri çıkarılır.
 
Kurutma Aşaması
 
Yıkanan halıların kurutma aşamasına geldiğinde kurutma askılarına halılar ters yüzlerinden asılarak gölgede kurumaları beklenir. Birçok firma erken kurusun diye güneş altına asık kurutarak teslim ediyorlar. Güneşte halıların kuruması halıların renklerinin atmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle firmamız halı yıkama Hasköy daima halılarınıza zarar gelmemesi için gölgede kurutur.
 
Kuruyan halılarınız askılardan indirilerek parfüm sıkılarak özel poşetlerle ambalajlanır ve teslim edilmeye hazır hale gelir. Hazır olan halıları teslimat ekibimiz müşteriye teslimat için verdiği günü aşırmadan teslim eder ce müşteri memnuniyeti ile bir işi daha bitirmiş oluruz. Halıları aldığınızda göreceksiniz daha önce bu kalitede halı yıkatmadığınız için firmamızı telefonunuza kaydederek bir sonraki işinizde yine bizi çağıracaksınız.
 
Hasköy Halı Yıkama Fiyatları
 
Hasköy’de halı yıkama fiyatları değişiklik gösterir. Kimi firma sadece aracılık yaptığı için müşteriye yüksek fiyat veriyor. Çünkü firma sadece toplayıcıdır. Topladığı halıları fabrikaya götürür ve parasıyla yıkatır. Fabrikaya ek para vereceği için bu parayı müşteriye yansıtır. Çoğu firma bu şekilde toplayıcılık yapmaktadır. Bu nedenle daha yüksek fiyata yıkamaktadır. Bizim kendi yıkama fabrikamız olduğu için ekstra yıkama masrafı yok ve Hasköy halı yıkama fiyatları arasında en uygun fiyatı verebiliyoruz.
 
Uygun fiyata kaliteli bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizin iletişiminden bizi arayarak randevu almak olacaktır. Gerisini bize bırakarak halılarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.
 
 
Hasköy Halı Yıkama Facebook SayfasıHasköy Halı Yıkama Twitter SayfasıHasköy Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK